O FIRMIE

Firma TESSA SP. Z O.O. powstała w 2011 roku jako firma handlowa. Celem firmy była profesjonalna obsługa w zakresie sprzedaży mebli tapicerowanych na rynki zagraniczne.

Początkowo firma posiadała 10 osobowy zespół specjalistów składający się z handlowców, kontrolerów jakości oraz grafików. W 2013 roku właściciele spółki posiadający 30 letnie doświadczenie w branży meblarskiej podjęli decyzję o dalszym rozwoju firmy.

25 marca 2013 roku spółka Tessa wykupiła Zakład Produkcyjny z wieloletnią tradycją meblarską, w którym obecnie pracuje około 200 osób.

Obecnie firma specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji mebli tapicerowanych. Meble wykonywane są według najlepszych światowych standardów, co sprawia, że reprezentują one wysoki poziom jakości, komfortu i niezawodności.

Co nas wyróżnia?

Nasze rynki zbytu

Polska Niemcy Czechy Szwajcaria Wielka Brytania Irlandia Dania Francja Holandia Belgia

STAWIAMY NA MŁODYCH

Nasza firma ściśle współpracuje ze Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Bystrzycy Kołodziej.

5 marca 2018 roku objęliśmy patronatem klasę o profilu TAPICER – KRAWIEC. Oferujemy uczniom praktyki szkolne w swoim zakładzie pod okiem specjalistów.

W ramach klasy patronackiej prowadzimy miesięczne pogramy stypendialne oraz wynagradzamy osoby otrzymujące tytuł czeladniczy jednorazową nagrodą w ramach projektu „Prawo jazdy do kariery”.

WŁASNY DZIAŁ ROZWOJU I PROJEKTOWANIA

Posiadamy własny dział modelowania. Sami projektujemy nowe wzory mebli.

Nasz zespół technologów oraz modelarzy dokładnie i wnikliwie analizuje prototypowe konstrukcje, aby efekt finalny spełniał wszelkie oczekiwania.

JAKOŚĆ

Posiadamy dział kontroli wewnętrznej, który na każdym etapie produkcji naszych mebli wnikliwie sprawdza jakość wytwarzanych produktów. Żaden element składowy mebla nie może zostać użyty do produkcji bez akceptacji kontrolera jakości.

Każdy gotowy końcowy produkt jest sprawdzany i w razie jakichkolwiek wad nigdy nie trafia do sprzedaży.

DOŚWIADCZENIE I TRADYCJA

Fabryka jest zlokalizowana w Bystrzycy Kłodzkiej, mieście, w którym od dekad produkuje się meble. Kunszt zawodowy tapicerów, szwaczek, krojczych niejednokrotnie przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

Fabryka mebli od dziesięcioleci była w Bystrzycy Kłodzkiej dźwignią tutejszej gospodarki. Nasza fabryka zatrudnia największą ilość pracowników w mieście.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz wykształcenie w swoim zawodzie.

wykwalifikowanymi specjalistami, którzy swoją wiedzę niejednokrotnie uzupełniali dzięki doświadczeniu członków rodziny, związanych również z produkcją mebli.

TECHNOLOGIA

Do produkcji mebli używamy maszyn spełniających najwyższe standardy technologiczne i jakościowe w branży. Jesteśmy samowystarczalni. Większość elementów konstrukcyjnych mebli jest naszej produkcji.

Wszystko zaczyna się w momencie dostawy drewna oraz rolek z tkaniną do naszej fabryki, a kończy na gotowym meblu. Zapraszamy do przeglądania katalogu produktów i życzymy udanych zakupów!

Skontaktuj się z nami

Firma TESSA SP. Z O.O. powstała w 2011 roku jako firma handlowa. Celem firmy była profesjonalna obsługa w zakresie sprzedaży mebli tapicerowanych na rynki zagraniczne.

Zapraszamy do współpracy.

Napisz do nas
keyboard_arrow_up